Naše pivo

Filozofií našeho pivovaru je vařit dobrá a poctivá piva dle zavedených stylových kategorií, zároveň se však nebojíme experimentovat a přinášet vlastní nápady. Při vaření se držíme klasických výrobních postupů, avšak doplněných o vlastní know how a za užití moderních technologií. Naše piva jsou vařena z vybraných kvalitních surovin z celého světa, za dodržení přísných hygienických norem a ke spotřebiteli dodávána bez pasterizace.

Stálá nabídka našich piv odráží přístup naší filozofie. Najdete v ní průřez pivními styly v kategoriích „Ležáky“ (spodně kvašená piva), „Ale“ (svrchně kvašená piva) a „Weizen“ (svrchně kvašená pšeničná piva) a „Stout“ (svrchně kvašená tmavá piva). 

Abychom mohli zájemcům o naše pivo nabídnout a představit co nejširší paletu pivních stylů, bude naše stálá nabídka doplněna o sezónně vařená piva. Ať už ke speciálním příležitostem, určitým událostem, anebo prostě jenom tak. V sezonní nabídce se zaměříme zejména na speciální a méně obvyklá piva napříč pivními styly jako např. IRA (India Red Ale), IBA (India Black Ale), Brown Ale a jiné. Kdo ví, třeba se některé z nich v budoucnu stanou pevnou součástí naší stálé nabídky. 

Share This